< Grįžti į lygų sąrašą

Lygų komandos

Vyrai. Regionų A lyga

Nr Komanda Žaidėjai
1 40+ (Kaunas)
Dairis Žiogas
Arminas Krikščiūnas
Remigijus Poškevičius
D. Asipavičius
2 Akmenės SC (Akmenė)
Tomas Norgėla
Artūras Galkontas
Vincas Adomaitis
Alvydas Garbenis
Aleksandras Norbutas
3 Alantas (Tauragė)
Jonas Ratkevičius
Juozas Kniukšta
Vytautas Mejeras
Artūras Preikšaitis
4 Alytaus STK (Alytus)
Deimis Zautra
Linas Surdokas
Martynas Kaževa
5 Antpong-Robidoga (Telšiai)
Kazys Sabaliauskas
Edmundas Staponkus
Antanas Vaškys
Sigitas Šimkus
Vidmantas Pronckus
Donatas Kiguolis
6 Bičių vilkai (Vilnius)
Gintaras Dijokas
Edvardas Uzialo
Saulius Striuogaitis
Nikita Šaraškinas
7 Citroen (Kaunas)
Gintaras Rudzinskas
Vytautas Žygas
Vaidotas Naujokas
Kęstutis Vilkišius
8 Eisas (Klaipėda)
Viktoras Dilinskis
Modestas Kaunas
Jevgenij Jašin
Marius Gedvilas
Aidas Galkus
9 Elektrovoltas (Telšiai)
Bronislovas Eirošius
Marius Gaudiešius
Rimantas Pronckus
Albinas Zmaila
10 FULL HOUSE (Vilnius)
Karolis Pinelis
Sergej Niakšu
Endrius Šlyžius
Saulius Jonaitis
11 Gelžė SRC (Telšiai)
Kevinas Liutkus
Vytautas Jančiauskas
Jonas Veselis
12 Ginio Pajėgos (Panevėžys)
Vismantas Bartkus
Česlovas Bartkus
Dainius Pilaitis
Ramūnas Juška
13 Gladiatoriai (Vilnius)
Ernestas Venckus
Vilius Danielius
Julius Krasovskis
14 Grigiškės-1 (Vilnius)
Arvydas Ivoškus
Artur Matačina
Romas Taujanskas
Andrius Valakevičius
15 Grigiškės-2 (Vilnius)
Ruslanas Voleika
Stipo Jozič
Igor Lavrentjev
16 Grigiškės-3 (Vilnius)
Juozas Kelminskas
Egidijus Kura
Vaclovas Vaškys
17 Juknaičiai-Varmas (Šilutės r.)
Edmundas Naujokas
Vytautas Šaulys
Vincas Agintas
Vaclovas Anuškevičius
18 Kėdainiai STK-1 (Kėdainiai)
Dainius Astrauskas
Vilimantas Rainys
Stasys Astrauskas
Arūnas Rekštys
Gintaras Šniukšta
19 Kėdainiai STK-2 (Kėdainiai)
Remigijus Bučinskas
Artūras Frolovas
Ramūnas Grunskis
20 Kontrolieriai (Pakražantis)
Žygimantas Trumpelis
Orestas Bredelis
Karolis Mišeikis
Arūnas Liutkus
21 Kretingos ereliai-1 (Kretinga)
Darius Drakšas
Aleksandras Girdenis
Alfonsas Drakšas
Vincas Petrutis
22 Mažoji raketė-2 (Akmenė)
Albertas Adomaitis
Gintautas Šepkauskas
Vytautas Gedžius
Jonas Dvariškis
23 Medūnė (Telšiai)
Karolis Jakštys
Andrius Jakštys
Remigijus Jakštys
Virginijus Jakštys
Eligijus Jakštys
24 Naglis (Palanga)
Gintautas Šlyžius
Martin Konkė
Juozas Giedraitis
Algirdas Toliušis
Antanas Kastytis
Haris Embrektas
25 Pagėgiai (Pagėgiai)
Darius Rumšas
Valerij Mycik
Vincas Augaitis
Petras Gečius
26 Pirmas setas-1 (Smalininkai)
Marius Gurklys
Juozas Parakininkas
Arūnas Štrimas
Edgaras Soraka
27 Radviliškis-1 (Radviliškis)
Viktoras Giedra
Daumantas Burba
Antanas Mažučiūnas
Vytautas Samalionis
28 Raudona Juoda (Kaunas)
Nedas Varnelis
Vidmantas Demenius
Arnoldas Lesauskas
Donatas Lesauskas
Ovidijus Mickūnas
Vidas Adomaitis
29 Reaktorius-Olympija (Vilnius)
Darius Kreivys
Giedrius Chodosevičius
Martynas Chodosevičius
30 Rokis-2 (Rokiškis)
Evaldas Garška
Gediminas Pliuškis
Vitalijus Kavaliauskas
Giedrius Raketis
31 S. Trakai-1 (Trakai)
Romuald Gžybovski
Darjuš Savickij
Vladislav Savickij
32 Senjorai-Puntukas (Vilnius)
Andrius Kasperiūnas
Gediminas Ulinskis
Kęstutis Naujokaitis
33 Servas (Jonava)
Artūras Griščenko
Mindaugas Laurynas
Sigitas Stukonis
Modestas Dobrovolskis
34 Šilumos tinklai (Vilnius)
Algirdas Jankauskas
Ilja Lisicyn
Saulius Bublys
Viačeslav Relič
35 Sporto centras (Joniškis) (Joniškis)
Emilijus Simonaitis
Dovydas Kušleika
Justas Jakutonis
Rolandas Matijošius
36 Sporto centras (Lazdijai) (Lazdijai)
Antanas Butrimanskas
Arūnas Norkus
Edgaras Butvilas
Tomas Paulionis
37 SRC-3 (Telšiai)
Vilius Žvirzdinas
Gitanas Budginas
Titas Girdvainis
Simas Žvirzdinas
38 STK Taurus-2 (Tauragė)
Feliksas Bernotas
Eugenijus Kriaučiūnas
Alvydas Jakubauskas
Jonas Kynas
Pranas Grubliauskas
39 STK Vieviečiai (Elektrėnai)
Dainius Jasiulionis
Anatolij Pankov
Ričardas Ramanauskas
Zenonas Pukėnas
Gintas Lukšys
40 STK-Danspin (Raseiniai)
Vilmantas Baltrušaitis
Vytautas Barevičius
Romualdas Morkevičius
Dangirdas Rimkus
41 STTK-2 (Ukmergė)
Kęstutis Gleiznys
Vytautas Kirkus
Feliksas Lermanas
Eugenijus Kuodelis
42 Topspin (Kaunas)
Rolandas Bauža
Gytis Eibukas
Lukas Meleška
Kajus Valuckis
Rolandas Stasiulis
43 Tremtinių bendrija (Vilnius)
Aloyzas Kuodis
Osvaldas Milčius
Alvydas Laukaitis
Raimondas Janušaitis
Gediminas Vaičekauskas
44 Varmas-Pinta (Šilutė)
Gediminas Valančius
Jonas Čimkus
Zigmas Tamošiūnas
Zigmas Šikšnius
45 Viduklės STK (Viduklė)
Valdas Antanavičius
Tomas Navickas
Ovidijus Milašauskas
46 VRS SM MICKŪNAI (Vilniaus r.)
Markas Vaitonis
Sebastian Stefanovič
Lukas Suboč
Edvin Prystavko
Ernest Urbanovič
Lukas Kubarevič
47 Žemaite-4 (Plungė)
Leonas Pečkauskas
Mantas Lenkas
Petras Norkus
Vidas Balčiūnas
Jonas Juzaitis
48 Žemaite-5 (Plungė)
Arūnas Juozas
Rimvydas Meškauskas
Vilius Jankauskas
Tomas Sukauskas
Darius Kubilius
Arūnas Juozas Auškalnis