< Grįžti į lygų sąrašą

Lygų komandos

Vyrai. Regionų B lyga

Nr Komanda Žaidėjai
1 Aurolėjus (Salantai)
Antanas Joskaudas
Aloyzas Vasiliauskas
Leonas Bieliauskas
Henrikas Beniušis
2 AUTO DREAMS (Vilnius)
Dainius Stašauskas
Artūras Voras
Ramūnas Gaudiešius
3 Elga (Šiauliai)
Aivaras Vasiliauskas
Stasys Sušinskas
Algirdas Pocius
Erlandas Narušis
Deividas Valančius
4 EVEA (Tauragė)
Edvardas Naujokas
Remigijus Šimkus
Andrius Matrosovas
Eligijus Paulauskas
5 Impuls savanoriai (Vilnius)
Žilvinas Sūdžius
Artūras Nariūnas
Raimond Sidilovski
6 Kėdainiai STK-3 (Kėdainiai)
Petras Kašuba
Mindaugas Brazauskas
Gintas Navakauskas
Vytautas Trumpaitis
7 Klaipėdos rajono sporto centras 1 (Gargždai)
Feliksas Žemgulys
Einius Kausteklis
Pijus Bakšinskis
Vilius Šunokas
8 Klaipėdos rajono sporto centras 2 (Gargždai)
Danielius Srėbalius
Tauras Kuprys
Benediktas Motuzas
Tautvydas Tverskis
Augustas Mockus
9 Kretinga 4 stogai (Kretinga)
Zigmantas Idas
Viačiaslav Dobašinskas
Irmantas Vaitele
Konstantinas Dubinskas
Mindaugas Stumbraitis
10 Mažoji raketė - 3 (Akmenė)
Gintautas Bezaras
Vladimir Golikov
Arūnas Dyglys
Jonas Baliulis
11 Pirmas setas (Smalininkai)
Rolandas Tamašauskas
Kęstutis Krikščiūnas
Ramūnas Majauskis
Stanislavas Motula
12 Prieš topsą lygūs visi (Kaunas)
Vaidas Masys
Rūtenis Turčinas
Valentas Balsys
Dangiras Kužulis
13 Raudona Juoda (Kaunas)
Edmundas Ylius
Vaidas Butrimas
Rimas Aleksandravičius
Vytautas Jašinskas
14 Raudona Juoda - 2 (Kaunas)
Marijus Petrauskas
Laurynas Bušma
Jonas Gilevičius
15 Rezervas (Šiauliai)
Stasys Bačkys
Rytis Žadeikis
Vidmantas Meškūnas
Rimantas Selenis
16 Riešė (Vilniaus r.)
Denis Juško
Juozas Puodžiukaitis
Vitalijus Belousovas
17 Riešės senjorai (Riešė)
Piotr Fiodorov
Sergej Lesničenko
Pranas Andrijaitis
18 Rokis-3 (Rokiškis)
Juozas Vilimas
Vytautas Puriuškis
Alvydas Mackus
Saulius Klimka
19 Šalčia-5 (Šalčininkai)
Vytas Lakis
Ernest Dobrinskij
Mečislav Zareckij
Aleksandr Grudnistyj
Tadeuš Romanovskij
20 Šalčia-6 (Šalčininkai)
Rolandas Lebed
Andrius Žemoltinas
Dominyk Sinkevič
Slavomir Polubianko
21 Šalčia-7 (Šalčininkai)
Nikita Leontjev
Andrej Zykov
Ugnius Mucharskis
Eduard Sinkevič
Adomas Stasiūnas
22 SC-Fuksas (Panevėžys)
Orintas Šredersas
Vytenis Anilionis
Gustas Vištejūnas
Nojus Baršauskas
Kernius Gnižinskas
Titas Rimkevičius
23 Servas (Šiauliai)
Edvardas Baliulis
Sigitas Glazauskas
Giedrius Gudaitis
Gintaras Ušinskis
Edvardas Paulauskas
24 Sidabra-3 (Joniškis)
Remigijus Žibaitis
Raimondas Kavaliauskas
Arunas Kuksas
Alanas Bilys
25 Šilutės Setas-1 (Šilutė)
Ernestas Pundinas
Emilis Girdvainis
Kristupas Valauskas
26 Širvintų SC-2 (Širvintos)
Aleksas Grinys
Paulius Paliukėnas
Dominykas Mučinis
27 SK Greitukai (Rietavas)
Nedas Grigula
Kristupas Elvikis
Rokas Rapalavičius
28 SM Gaja-Haris (Kaunas)
Haris Barancovas
Gabrielius Ilčiukas
Kajus Šleževičius
Mantas Karalius
29 SM Gaja-Justinas (Kaunas)
Justinas Norkus
Arnas Saparis
Augustas Preikša
30 SM Tauras - MR (Vilnius)
Kasparas Faustas
Motiejus Adamonis
Daniil Anikejev
Domantas Rupeika
31 SM Tauras - MR - 1 (Vilnius)
Aurimas Nariūnas
Liutauras Zykas
Majus Dainauskas
Martynas Apčialauskas
Šarūnas Peseckas
32 Sporto centras-2 (Zarasai)
Ainis Špuras
Viktoras Grižas
Augustas Liorentas
Domantas Bukantas
33 Stalo teniso klubas-5 (Jonava)
Saulius Kontautas
Igoris Žorobliovas
Marius Pukinskas
Evaldas Patinskas
34 STTK-1 (Ukmergė)
Žygimantas Narbutas
Vilius Petrauskas
Rimantas Tamošiūnas
Vitalis Lukša
35 STTK-3 (Ukmergė)
Alvydas Paknys
Gintas Morkūnas
Aloyzas Razmus
36 Tauras-B (Vilnius)
Tautvydas Biekša
Benas Vozgirdas
Dominykas Pečiūra
Dominykas Ačius
Adomas Liutauras
Radvilas Jonas
37 Tokas (Panevėžys)
Ramūnas Balta
Liudvikas Zinevičius
Eugenijus Marcinkevičius
38 TOP kirtis (Vilnius)
Valdas Kvietkauskas
Mindaugas Junda
Matas Lileikis
Valdas Šerelis
39 Ukmergės SC (Ukmergė)
Jokūbas Povilavičius
Kevinas Šmatovičius
Benas Krikštaponis
Joris Karpovas
Danas Ramankevičius
Pijus Januškevičius
40 VTeam (Kelmė)
Vaidas Tamošaitis
Vitalijus Trakšelis
Mindaugas Kazlauskas
41 Žemaite-6 (Plungė)
Eugenijus Palubinskas
Gintaras Kazonas
Adomas Vaitkus
Sigitas Genutis
42 Žemaite-7 (Plungė)
Stanislovas Ročius
Paulius Lūža
Eligijus Lukošius
Edvinas Igaris
43 Žirmūnai (Vilnius)
Šarūnas Prokopimas
Aurimas Švedarauskas
Juozas Kalpokas
44 Zujūnų STK (Zujūnai)
Valdas Bagdonas
Raimundas Tumas
Linas Barauskas
Audrius Kilas
Saulius Laurinavičius