(2021-10-03) VII TARPTAUTINĖS STALO TENISO VARŽYBOS „UTENA- 2021“, SKIRTŲ UTENOS DSC IR LSD „ŽALGIRIS“ UTENOS RT PRIZAMS LAIMĖTI (2010 m. g ir jaun. Mergaitės)
1Miglė Žvybaitė | ||||||
1Miglė Žvybaitė | ||||||
2X | ||||||
9Miglė Žvybaitė | ||||||
3Danielė Baliutavičiūtė | ||||||
2Goda Normantaitė | ||||||
4Goda Normantaitė | ||||||
21Miglė Žvybaitė | ||||||
5Viltė Vaitkūnaitė | ||||||
3Viltė Vaitkūnaitė | ||||||
6Mėja Burneckaitė | ||||||
10Karina Fedotova | ||||||
7Meida Burneckaitė | ||||||
4Karina Fedotova | ||||||
8Karina Fedotova | ||||||
Miglė Žvybaitė | 1 vieta | |||||
9Aida Kaveckytė | ||||||
5Aida Kaveckytė | ||||||
10Eligija Misevičiūtė | ||||||
11Aida Kaveckytė | ||||||
11Karolina Gudaitytė | ||||||
6Laura Lebedytė | ||||||
12Laura Lebedytė | ||||||
22Aida Kaveckytė | ||||||
13Urtė Lisauskaitė | ||||||
7Vėjūnė Nėniškytė | ||||||
14Vėjūnė Nėniškytė | ||||||
12Sofija Larkova | ||||||
15X | ||||||
8Sofija Larkova | ||||||
16Sofija Larkova | ||||||
-12Vėjūnė Nėniškytė | ||||||
-1X | 17Vėjūnė Nėniškytė | |||||
13Danielė Baliutavičiūtė | ||||||
-2Danielė Baliutavičiūtė | 23Vėjūnė Nėniškytė | |||||
-11Laura Lebedytė | ||||||
-3Mėja Burneckaitė | 18Laura Lebedytė | 29Karina Fedotova | ||||
14Meida Burneckaitė | ||||||
-4Meida Burneckaitė | -21Karina Fedotova | |||||
Sofija Larkova | 3 vieta | |||||
-5Eligija Misevičiūtė | -22Sofija Larkova | |||||
15Karolina Gudaitytė | ||||||
-6Karolina Gudaitytė | 19Viltė Vaitkūnaitė | 30Sofija Larkova | ||||
-10Viltė Vaitkūnaitė | ||||||
-7Urtė Lisauskaitė | 24Viltė Vaitkūnaitė | |||||
16Urtė Lisauskaitė | ||||||
-8X | 20Goda Normantaitė | |||||
-9Goda Normantaitė | ||||||
-29Vėjūnė Nėniškytė | ||||||
Vėjūnė Nėniškytė | 5 vieta | |||||
-30Viltė Vaitkūnaitė | ||||||
-23Laura Lebedytė | ||||||
Laura Lebedytė | 7 vieta | |||||
-24Goda Normantaitė | ||||||
-17Danielė Baliutavičiūtė | ||||||
25Meida Burneckaitė | ||||||
-18Meida Burneckaitė | ||||||
Meida Burneckaitė | 9 vieta | |||||
-19Karolina Gudaitytė | ||||||
26Urtė Lisauskaitė | ||||||
-20Urtė Lisauskaitė | ||||||
-25Danielė Baliutavičiūtė | ||||||
Karolina Gudaitytė | 11 vieta | |||||
-26Karolina Gudaitytė | ||||||
-13X | ||||||
27Mėja Burneckaitė | ||||||
-14Mėja Burneckaitė | ||||||
Eligija Misevičiūtė | 13 vieta | |||||
-15Eligija Misevičiūtė | ||||||
28Eligija Misevičiūtė | ||||||
-16X | ||||||
-27X | ||||||
X | 15 vieta | |||||
-28X | ||||||
# | Žaidėjas1 | Žaidėjas2 | Stalas | Rez |
---|---|---|---|---|
1 | X | Miglė Žvybaitė | b\ž | |
2 | Goda Normantaitė | Danielė Baliutavičiūtė | 3:1 | |
3 | Mėja Burneckaitė | Viltė Vaitkūnaitė | 0:3 | |
4 | Karina Fedotova | Meida Burneckaitė | 3:0 | |
5 | Eligija Misevičiūtė | Aida Kaveckytė | 0:3 | |
6 | Laura Lebedytė | Karolina Gudaitytė | 3:0 | |
7 | Vėjūnė Nėniškytė | Urtė Lisauskaitė | 3:1 | |
8 | Sofija Larkova | X | 3:0 | |
9 | Miglė Žvybaitė | Goda Normantaitė | 3:0 | |
10 | Viltė Vaitkūnaitė | Karina Fedotova | 0:3 | |
11 | Laura Lebedytė | Aida Kaveckytė | 0:3 | |
12 | Sofija Larkova | Vėjūnė Nėniškytė | 3:0 | |
13 | X | Danielė Baliutavičiūtė | 0:3 | |
14 | Mėja Burneckaitė | Meida Burneckaitė | 0:3 | |
15 | Karolina Gudaitytė | Eligija Misevičiūtė | 3:0 | |
16 | X | Urtė Lisauskaitė | b\ž | |
17 | Danielė Baliutavičiūtė | Vėjūnė Nėniškytė | 0:3 | |
18 | Meida Burneckaitė | Laura Lebedytė | 0:3 | |
19 | Viltė Vaitkūnaitė | Karolina Gudaitytė | 3:0 | |
20 | Goda Normantaitė | Urtė Lisauskaitė | 3:2 | |
21 | Miglė Žvybaitė | Karina Fedotova | 3:0 | |
22 | Aida Kaveckytė | Sofija Larkova | 3:2 | |
23 | Laura Lebedytė | Vėjūnė Nėniškytė | 1:3 | |
24 | Viltė Vaitkūnaitė | Goda Normantaitė | 3:1 | |
25 | Meida Burneckaitė | Danielė Baliutavičiūtė | 3:1 | |
26 | Karolina Gudaitytė | Urtė Lisauskaitė | 0:3 | |
27 | Mėja Burneckaitė | X | b\ž | |
28 | X | Eligija Misevičiūtė | b\ž | |
29 | Karina Fedotova | Vėjūnė Nėniškytė | 3:0 | |
30 | Viltė Vaitkūnaitė | Sofija Larkova | 0:3 | |
31 | X (16 vieta) | X (15 vieta) | b\ž | |
32 | Mėja Burneckaitė (14 vieta) | Eligija Misevičiūtė (13 vieta) | 1:3 | |
33 | Karolina Gudaitytė (11 vieta) | Danielė Baliutavičiūtė (12 vieta) | 3:0 | |
34 | Urtė Lisauskaitė (10 vieta) | Meida Burneckaitė (9 vieta) | 0:3 | |
35 | Goda Normantaitė (8 vieta) | Laura Lebedytė (7 vieta) | 0:3 | |
36 | Viltė Vaitkūnaitė (6 vieta) | Vėjūnė Nėniškytė (5 vieta) | 0:3 | |
37 | Sofija Larkova (3 vieta) | Karina Fedotova (4 vieta) | 3:1 | |
38 | Miglė Žvybaitė (1 vieta) | Aida Kaveckytė (2 vieta) | 3:1 |